Powierzchnie reklamowe

BILLBOARDY

Reklama zewnętrzna odgrywa znacząca role w procesie informacji z Klientem jak i promocji Państwa przedsiębiorstwa. Dobra lokalizacja, czytelny projekt i druk najwyższej jakości to podstawa dobrej reklamy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą możliwości najmu powierzchni reklamowych typu billboard, citylight, powierzchnie wielkoformatowe (do 400 m²). Tablice billboardowe umieszczone są w najbardziej strategicznych punktach w mieście. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy nowe lokalizacje poza miastem usytuowane przy drogach krajowych.

WIATY PRZYSTANKOWE

Reklama na wiatach przystankowych jest skutecznym nośnikiem informacji. Przez całą dobę widoczna jest przez osoby poruszające się na terenie całego miasta. W czytelny sposób prezentowane są niezbędne informacje o firmie lub promocji. Reklama stale znajduje się w centrum uwagi i zainteresowania. Poprzez wybór lokalizacji precyzować możemy grupę docelową. Dostępne są trzy formaty, na których można umieścić reklamę na wiatach przystankowych: 120×180, 70×100, 120×120. Ponad 25 powierzchni w małym formacie oraz ponad 35 powierzchni w dużych formatach.

AUTOBUSY MZK

Reklama na autobusach nieustająco podróżuje po mieście. Nośnikiem tym docieramy do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jej ogromną zaletą jest zdecydowanie rozmiar powierzchni. Pilskie autobusy miejskie kursują po 23 liniach od wczesnego poranka, aż do późnego wieczora, co oznacza również ogromny zasięg reklamy.

NIESTANDARDOWE

  • Posiadasz pod wynajem lub na sprzedaż powierzchnię reklamową? Skontaktuj się z nami!
  • Potrzebujesz nietypowej powierzchni! To dla nas żaden problem!

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 16:00 

Formularz kontaktowy

12 + 2 =