O nas

Zespół Studio K2

LUDZIE

Pracownicy Studio K2 to mieszanka osobowości, wizji, sposobów patrzenia na świat i poglądów estetycznych. Różni nas wiek, wykształcenie i doświadczenie, tak życiowe, jak i zawodowe. Łączy – wspólna praca, chęć tworzenia produktów i usług oryginalnych i niepowtarzalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w środowisku reklamowym i działaniach marketingowych. Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Właściciel

Krzysztof

Miłośnik gór, Gruzji i dobrego jedzenia. Wolny czas uwielbia spędzać w kuchni eksperymentując do woli. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki całkiem już dużych dzieciaków. Człowiek chaos z milionem pomysłów na godzinę. W wolnej chwili… zawsze ma jakieś zajęcie. Ma lekkiego fioła na punkcie ekologii, społeczeństwa obywatelskiego i gier planszowych.

Dział handlowy

specjalista ds. obsługi klienta

Mirela

Lubię ludzi, jestem otwarta na nowe wyzwania. Kocham gotować i częstować. Moją pasją są podróże dalsze i bliższe. Uwielbiam czytać książki, a szczególnie miejską fantastykę.

Dział graficzny

Kierownik

Marysia

Miłośniczka dobrego designu, w ciągłej pogoni za dobrym fontem. Mama dwójki dzieci i kota, żona jednego męża. Z wykształcenia archeolog, zakręcona na punkcie jaskiń i gór, zarówno sportowo, jak i naukowo. Ulubione narzędzia pracy to ołówek, myszka i szpadel. Mimo wszystko wierzy, że ludzie są z gruntu dobrzy.

Grafik

Filip

Prawdziwy człowiek – artysta… malarz, perkusista, majsterkowicz. Od kilku lat docenia uroki ciepła domowego. Nie lubi sztampy, szybkiej jazdy i fałszywych ludzi. W wolnej chwili dopieszcza swój wymarzony domek, jazzuje i maluje mistrzów muzyki. Miłośnik dobrego piwa. O wszystkim dowiaduje się ostatni.
Grafik

Ada

Zawsze gotowa na spontaniczne przygody, intuicyjna miłośniczka podróży i festiwali. Potrafi odnaleźć magię w rytmach muzyki elektronicznej, jak i w brzmieniach rockowych. W zaciszu domowym uwielbia grać w gry komputerowe. Chciałaby zwiedzić cały świat z laptopem pod pachą, a na starość zamieszkać w górach ze stadem jamników i krówek.

Dział produkcji

Kierownik

Ania P.

Uważa, że warto w życiu marzyć, sięgać po to co w danej chwili wydaje się nieosiągalne. Robi w życiu to… co było jej marzeniem w młodości. 

Drukarz

Dawid

Wielki fan Gwiezdnych Wojen i gier komputerowych. Uwielbia tak samo gotować jak i dobrze zjeść. Jego największym marzeniem jest zwiedzanie kosmosu i tego co nieznane.

Wielki format

Justyna

Dokładna w tym co robi, szybko ucząca się nowych rzeczy. Kociara. Żona i Mama, kochająca podróże po urokliwych zakątkach Polski.

Produkcja czysta

Tatiana

Pragmatyczna pragmatyczka. Kocha zwierzęta, jazdę motocyklem i słoneczne poranki. Uwielbia mocny rock, kanapkę z miodem i książki fantastyczne. Marzy o podróży dookoła świata, pokoju na świecie i domku z ogródkiem. Ostatnio odkrywa tajemnice fotografii i grafiki komputerowej

Drukarz

Erwin

Motocykle, auta i piękne kobiety. Kocha naturę i pisze sonety. Nigdy nie starszy niż 20-cia lat. Kocha swe życie i zdobywa świat. Ogólnie gość jest pier***nięty, ale uśmiech ma za to piękny. Na każdą zagadkę zna rozwiązanie, najbardziej w pracy to lubi śniadanie. Niemożliwe rzeczy to dla Niego nie Pro8l3m, może kiedyś nagrodzą Go Noblem.

Montaże

Dawid

Montaże

Krzysztof

Dział e-commerce

Kierownik

Ania Sz.

Niepoprawna optymistka szczególnie w kwestiach biznesowych. Amatorka pracy w ogródku i smakoszka cudownych międzynarodowych potraw. Jej największym marzeniem jest ciągła dobra współpraca z ludźmi, bo tylko pozytywne relacje dają siłę do dalszych działań.

Administrator techniczny

Maks

Specjalista ds. niemożliwych. Jego naturalny środowiskiem jest Internet. W wolnych chwilach kierowca wyścigowy, astronauta, majsterkowicz, piwosz.

Administrator finansowy

Mikołaj

Miłośnik niemieckiej motoryzacji oraz wycieczek rowerowych. Nie pogardzi czystym autem i dobrym rzemieślniczym piwem. Niskie furki, pieski, chmurki.
Administrator sklepu

Jakub

Jestem osobą, która łączy miłość do motoryzacji z naturalną tendencją do pomagania innym. Moje poczucie humoru często rozświetla najmroczniejsze dni, a moje pomysły są na tyle niekonwencjonalne, że przyjaciele zastanawiają się, czy powinni się śmiać, czy bać. Ufają mi bezgranicznie, chociaż żartują, że moja zapominalskość jest ich najlepszą ochroną tajemnic. Moje życie to ciągła przygoda, w której pasja i empatia idą w parze.

Portal informacyjny

Prezes

Kasia

Jestem szczęśliwą żoną i spełnioną matką. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Moją pasją jest matematyka i podróże. Jestem miłośnikiem książek, Prosecco i skrupulatnego planowania. Uwielbiam wyzwania, które pozwalają mi pokazać swoją wartość i zrealizować cele. Zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy, zawsze jestem pełna zaangażowania i nie przestaję zdobywać nowych umiejętności. Każdy zawsze może liczyć na moje wsparcie, doradztwo i pomoc.

|

Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Istniejemy od 2007 roku.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację.

Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor).

Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych.

Posiadamy własny park maszyn, który pozwala na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń

Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy.

Wdrażaniem prac techniczno-reklamowych zajmują się sprawdzone ekipy montażowe.

Istniejemy od 2007 roku.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację. Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor). Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych. Posiadamy własny park maszyn (do nisko- i wysokonakładowego druku cyfrowego oraz druku wielkoformatowego i jego obróbki), który pozwala na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń, co przekłada się na szybkie terminy i korzystną cenę przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy. Wdrażaniem prac techniczno-reklamowych zajmują się sprawdzone ekipy montażowe.

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 16:00 

Formularz kontaktowy

11 + 14 =