O nas

Studio K2

LUDZIE

Pracownicy Studio K2 to mieszanka osobowości, wizji, sposobów patrzenia na świat i poglądów estetycznych. Różni nas wiek, wykształcenie i doświadczenie, tak życiowe, jak i zawodowe. Łączy – wspólna praca, chęć tworzenia produktów i usług oryginalnych i niepowtarzalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w środowisku reklamowym i działaniach marketingowych. Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Właściciel

Krzysztof

Miłośnik gór, Gruzji i dobrego jedzenia. Wolny czas uwielbia spędzać w kuchni eksperymentując do woli. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki całkiem już dużych dzieciaków. Człowiek chaos z milionem pomysłów na godzinę. W wolnej chwili… zawsze ma jakieś zajęcie. Ma lekkiego fioła na punkcie ekologii, społeczeństwa obywatelskiego i gier planszowych.
Kadry i księgowość

Ania M.

Jest dowodem na to, że nawet polonistka potrafi odnaleźć się w świecie tabelek, przelewów i wszelkiej dokumentacji. Uwielbia dobrą książkę, aromatyczną kawę i sukienki w groszki. Chociaż wydawało jej się to niemożliwe, pokochała życie na wsi wśród makowych pól i łąk.

Sekretariat

Ania S.

Nie jestem święta. Czasem się wścieknę, Czasem przeklnę, Czasem napiję się wódki… Czasem jestem obłędnie leniwa, Czasem zjem tak dużo, że omal nie pęknęCzasem świat mnie wkurza, Czasem mam wszystkiego dość, Czasem jestem po prostu zołzą na maxaAle po lewej stronie, pod żebrami mam TO COŚTO COŚ, to zaje*sty mięsień, który pozwala mi być kochającym, współczującym i wrażliwym człowiekiem!

 

Dział handlowy

Specjalista ds. sprzedaży

Gosia

Uwielbia adrenalinę, szybką jazdę, spacery brzegiem morza, zakupy i zapach korzenia pietruszki pod paznokciami. W pracy nie uznaje półśrodków. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Jest niecierpliwą pedantką, ale nadrabia to uśmiechem. Nie umie usiedzieć w jednym miejscu. Marzy o locie motolotnią. Ceni sobie relacje z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą od życia. Rzadko płacze i nie umie przyjmować komplementów.
Doradca Klienta

Kasia

Uwielbia szybką jazdę, chipsy i noc. Bardzo często działa zgodnie z własną intuicją.
Lubi podejmować wyzwania. Marzy o małym domku nad jeziorem i miotłoturbie z przyśpieszeniem 3s do setki.

Specjalista ds. sprzedaży

Natalia

Miłośniczka psów, podcastów kryminalnych i podróży. Interesuje się kulturą dalekiego wschodu, a jej największym marzeniem jest zwiedzenie Japonii. W wolnych chwilach zaczytuje się w kryminałach, spędza aktywnie czas z przyjaciółmi i zwiedza różne zakątki świata. Ceni sobie przede wszystkim szczerość.

Dział graficzny

Grafik

Marysia

Miłośniczka dobrego designu, w ciągłej pogoni za dobrym fontem. Mama dwójki dzieci i kota, żona jednego męża. Z wykształcenia archeolog, zakręcona na punkcie jaskiń i gór, zarówno sportowo, jak i naukowo. Ulubione narzędzia pracy to ołówek, myszka i szpadel. Mimo wszystko wierzy, że ludzie są z gruntu dobrzy.
Grafik

Filip

Prawdziwy człowiek – artysta… malarz, perkusista, majsterkowicz. Od kilku lat docenia uroki ciepła domowego. Nie lubi sztampy, szybkiej jazdy i fałszywych ludzi. W wolnej chwili dopieszcza swój wymarzony domek, jazzuje i maluje mistrzów muzyki. Miłośnik dobrego piwa. O wszystkim dowiaduje się ostatni.
Grafik

Dawid

Skromny chłopak ceniący sobie ciszę i spokój, zwłaszcza psychiczny. Po pracy lubi się „odmóżdżyć” grając w gierki na komputerze. Lubi wytrawne wino, dobrą muzykę i czarny humor.

Grafik

Jasiu

Grafika, gitara, śpiew, gwiazdy, yerba i wino! W skrócie rzecz się kręci wokół tego uczucia wywołującego ból w piersi kiedy tęsknimy, kochamy, rozpiera nas radość czy dławi smutek…

Dział produkcji

Kierownik

Ania P.

Uważa, że warto w życiu marzyć, sięgać po to co w danej chwili wydaje się nieosiągalne. Robi w życiu to… co było jej marzeniem w młodości. 

Brygadzista

Piotr

Wiecznie zabiegany miłośnik Wikingów, dobrego piwa i wędkarstwa. Jednak jego największym skarbem jest rodzina, z którą aktywnie spędza czas. Brzydzi się przemocą, niesprawiedliwością i rasizmem. Lubi, gdy wszystko jest poukładane i jasno przekazane. Złota rączka – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Drukarz

Marcin

Drukarzem jest od „zawsze”. Uważa, że to nie tyko praca, ale już pasja. Jedna z wielu. Drugą pasją jest, od wielu lat, muzykowanie na gitarze w różnych zespołach. Dopełnieniem są bliższe i dalsze podróże motocyklem. Lubi też dobrze zjeść, ale to chyba każdy lubi 🙂
Produkcja czysta

Tatiana

Pragmatyczna pragmatyczka. Kocha zwierzęta, jazdę motocyklem i słoneczne poranki. Uwielbia mocny rock, kanapkę z miodem i książki fantastyczne. Marzy o podróży dookoła świata, pokoju na świecie i domku z ogródkiem. Ostatnio odkrywa tajemnice fotografii i grafiki komputerowej

Montażysta

Dawid

Wielki fan Gwiezdnych Wojen i gier komputerowych. Uwielbia tak samo gotować jak i dobrze zjeść. Jego największym marzeniem jest zwiedzanie kosmosu i tego co nieznane.
Montażysta

Michał

Z takich najciekawszych rzeczy to myślę, że na pewno w szkole raczej preferowałem historię niż matematykę, jestem miłośnikiem westernów (zwłaszcza tych z Clintem Eastwoodem). Jak każdy lubię dobrze zjeść i sprawia mi przyjemność bycie miłym dla ludzi.

Dział e-commerce

Specjalista ds. sprzedaży

Ania Sz.

Niepoprawna optymistka szczególnie w kwestiach biznesowych. Amatorka pracy w ogródku i smakoszka cudownych międzynarodowych potraw. Jej największym marzeniem jest ciągła dobra współpraca z ludźmi, bo tylko pozytywne relacje dają siłę do dalszych działań.

Administrator techniczny

Maks

Specjalista ds. niemożliwych. Jego naturalny środowiskiem jest Internet. W wolnych chwilach kierowca wyścigowy, astronauta, majsterkowicz, piwosz.

Administrator finansowy

Mikołaj

Miłośnik niemieckiej motoryzacji oraz wycieczek rowerowych. Nie pogardzi czystym autem i dobrym rzemieślniczym piwem. Niskie furki, pieski, chmurki.
|

Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Istniejemy od 2007 roku.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację.

Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor).

Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych.

Posiadamy własny park maszyn, który pozwala na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń

Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy.

Wdrażaniem prac techniczno-reklamowych zajmują się sprawdzone ekipy montażowe.

Istniejemy od 2007 roku.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację. Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor). Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych. Posiadamy własny park maszyn (do nisko- i wysokonakładowego druku cyfrowego oraz druku wielkoformatowego i jego obróbki), który pozwala na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń, co przekłada się na szybkie terminy i korzystną cenę przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy. Wdrażaniem prac techniczno-reklamowych zajmują się sprawdzone ekipy montażowe.

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 17:00 

Formularz kontaktowy

12 + 10 =