O nas

O nas

LUDZIE

Pracownicy Studio K2 to mieszanka osobowości, wizji, sposobów patrzenia na świat i poglądów estetycznych. Różni nas wiek, wykształcenie i doświadczenie, tak życiowe, jak i zawodowe. Łączy – wspólna praca, chęć tworzenia produktów i usług oryginalnych i niepowtarzalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w środowisku reklamowym i działaniach marketingowych. Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Właściciel

Krzysztof

Miłośnik gór, Gruzji i dobrego jedzenia. Wolny czas uwielbia spędzać w kuchni eksperymentując do woli. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki całkiem już dużych dzieciaków. Człowiek chaos z milionem pomysłów na godzinę. W wolnej chwili… zawsze ma jakieś zajęcie. Ma lekkiego fioła na punkcie ekologii, społeczeństwa obywatelskiego i gier planszowych.
Kadry i księgowość

Ania M.

Jest dowodem na to, że nawet polonistka potrafi odnaleźć się w świecie tabelek, przelewów i wszelkiej dokumentacji. Uwielbia dobrą książkę, aromatyczną kawę i sukienki w groszki. Chociaż wydawało jej się to niemożliwe, pokochała życie na wsi wśród makowych pól i łąk.

Dział handlowy

Specjalista ds. sprzedaży

Gosia

Uwielbia adrenalinę, szybką jazdę, spacery brzegiem morza, zakupy i zapach korzenia pietruszki pod paznokciami. W pracy nie uznaje półśrodków. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Jest niecierpliwą pedantką, ale nadrabia to uśmiechem. Nie umie usiedzieć w jednym miejscu. Marzy o locie motolotnią. Ceni sobie relacje z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą od życia. Rzadko płacze i nie umie przyjmować komplementów.
Doradca Klienta

Kasia

Uwielbia szybką jazdę, chipsy i noc. Bardzo często działa zgodnie z własną intuicją.
Lubi podejmować wyzwania. Marzy o małym domku nad jeziorem i miotłoturbie z przyśpieszeniem 3s do setki.

Specjalista ds. sprzedaży

Natalia

Miłośniczka psów, podcastów kryminalnych i podróży. Interesuje się kulturą dalekiego wschodu, a jej największym marzeniem jest zwiedzenie Japonii. W wolnych chwilach zaczytuje się w kryminałach, spędza aktywnie czas z przyjaciółmi i zwiedza różne zakątki świata. Ceni sobie przede wszystkim szczerość.

Dział graficzny

Grafik

Marysia

Miłośniczka dobrego designu, w ciągłej pogoni za dobrym fontem. Mama dwójki dzieci i kota, żona jednego męża. Z wykształcenia archeolog, zakręcona na punkcie jaskiń i gór, zarówno sportowo, jak i naukowo. Ulubione narzędzia pracy to ołówek, myszka i szpadel. Mimo wszystko wierzy, że ludzie są z gruntu dobrzy.
Grafik

Filip

Prawdziwy człowiek – artysta… malarz, perkusista, majsterkowicz. Od kilku lat docenia uroki ciepła domowego. Nie lubi sztampy, szybkiej jazdy i fałszywych ludzi. W wolnej chwili dopieszcza swój wymarzony domek, jazzuje i maluje mistrzów muzyki. Miłośnik dobrego piwa. O wszystkim dowiaduje się ostatni.
Grafik

Dawid

Skromny chłopak ceniący sobie ciszę i spokój, zwłaszcza psychiczny. Po pracy lubi się „odmóżdżyć” grając w gierki na komputerze. Lubi wytrawne wino, dobrą muzykę i czarny humor.

Dział produkcji

Kierownik

Ania P.

Uważa, że warto w życiu marzyć, sięgać po to co w danej chwili wydaje się nieosiągalne. Robi w życiu to… co było jej marzeniem w młodości. 

Brygadzista

Piotr

Wiecznie zabiegany miłośnik Wikingów, dobrego piwa i wędkarstwa. Jednak jego największym skarbem jest rodzina, z którą aktywnie spędza czas. Brzydzi się przemocą, niesprawiedliwością i rasizmem. Lubi, gdy wszystko jest poukładane i jasno przekazane. Złota rączka – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Drukarz

Marcin

Drukarzem jest od „zawsze”. Uważa, że to nie tyko praca, ale już pasja. Jedna z wielu. Drugą pasją jest, od wielu lat, muzykowanie na gitarze w różnych zespołach. Dopełnieniem są bliższe i dalsze podróże motocyklem. Lubi też dobrze zjeść, ale to chyba każdy lubi 🙂
Produkcja czysta

Tatiana

Pragmatyczna pragmatyczka. Kocha zwierzęta, jazdę motocyklem i słoneczne poranki. Uwielbia mocny rock, kanapkę z miodem i książki fantastyczne. Marzy o podróży dookoła świata, pokoju na świecie i domku z ogródkiem. Ostatnio odkrywa tajemnice fotografii i grafiki komputerowej

Monter

Patryk

Jego marzeniem jest w przyszłości zamieszkać w górach. Ma więcej pasji, niż czasu na ich realizowanie. Są nimi między innymi fotografia lub podróżowanie.
***** ***

Monter

Walery

Zawsze uśmiechnięty miłośnik sauny, grilla i świeżego powietrza. Z warzyw najbardziej lubi udziec barani, a z lekarstw dobrą nalewkę. Człowiek orkiestra, geniusz w rozwiązywaniu problemów. Niby małomówny, ale lepiej nie wchodzić z nim w wymianę zdań – to jego riposty zawsze wygrywają. W wolnej chwili majsterkuje i produkuje smakołyki.

Dział e-commerce

Specjalista ds. sprzedaży

Ania Sz.

Niepoprawna optymistka szczególnie w kwestiach biznesowych. Amatorka pracy w ogródku i smakoszka cudownych międzynarodowych potraw. Jej największym marzeniem jest ciągła dobra współpraca z ludźmi, bo tylko pozytywne relacje dają siłę do dalszych działań.

Administrator techniczny

Maks

Specjalista ds. niemożliwych. Jego naturalny środowiskiem jest Internet. W wolnych chwilach kierowca wyścigowy, astronauta, majsterkowicz, piwosz.

Administrator finansowy

Mikołaj

Miłośnik niemieckiej motoryzacji oraz wycieczek rowerowych. Nie pogardzi czystym autem i dobrym rzemieślniczym piwem. Niskie furki, pieski, chmurki.
|

Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Istniejemy od 2007 roku.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację.

Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor).

Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych.

Posiadamy własny park maszyn, który pozwala na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń

Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy.

Wdrażaniem prac techniczno-reklamowych zajmują się sprawdzone ekipy montażowe.

Istniejemy od 2007 roku.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację. Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor). Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych. Posiadamy własny park maszyn (do nisko- i wysokonakładowego druku cyfrowego oraz druku wielkoformatowego i jego obróbki), który pozwala na wykonanie we własnym zakresie 90% zleceń, co przekłada się na szybkie terminy i korzystną cenę przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy. Wdrażaniem prac techniczno-reklamowych zajmują się sprawdzone ekipy montażowe.

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 17:00 

Formularz kontaktowy

10 + 3 =