Kontakt

Zapytania prosimy przesyłać na

ADRES

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

GODZINY OTWARCIA

pon-pt. 08:00 – 16:00

SEKRETARIAT

Aleksandra Przybylska
sekretariat@studiok2.pl
tel. 67 356 89 20
kom. 668 499 107

WŁAŚCICIEL

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Mirela Pacanowska
specjalista ds. obsługi klienta
mirela.pacanowska@studiok2.pl
kom. 533 333 230

Patrycja Sapun
specjalista ds. obsługi klienta
patrycja.sapun@studiok2.pl
kom. 668 499 085

Paulina Adamska
specjalista ds. obsługi klienta
paulina.adamska@studiok2.pl
kom. 533 323 535

l

DZIAŁ GRAFICZNY

Maria Kwiatkowska
kierownik działu graficznego
maria.kwiatkowska@studiok2.pl
kom. 668 499 117

Filip Kowalski
grafik
filip.kowalski@studiok2.pl
kom. 664 572 877
tel. 67 356 89 25

Adriana Oleszczyk
asystent grafika
adriana.oleszczyk@studiok2.pl
kom. 602 797 911

Aleksandra Szypryt
asystent grafika
aleksandra.szypryt@studiok2.pl
kom. 570 118 774

DZIAŁ PRODUKCJI

Anna Pokulniewicz
kierownik produkcji
anna.pokulniewicz@studiok2.pl
kom. 535 087 100

DZIAŁ E-COMMERCE

*

PODNOŚNIK KOSZOWY

asd

Formularz kontaktowy

6 + 6 =

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 16:00 

Formularz kontaktowy

14 + 9 =