Kontakt

Zapytania prosimy przesyłać na

ADRES

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

GODZINY OTWARCIA

pon-pt. 08:00 – 17:00

SEKRETARIAT

Anna Sobczyk
sekretariat@studiok2.pl
tel. 67 356 89 20
kom. 668 499 107

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Anna Merten
anna.merten@studiok2.pl
kom. 535 074 127

WŁAŚCICIEL

DZIAŁ HANDLOWY

Małgorzata Niemiec – Trąbska
specjalista ds. obsługi klienta
malgorzata.niemiec@studiok2.pl
kom. 533 323 535
tel. 67 356 89 21

Katarzyna Stańczak – Szperkowska
doradca Klienta
katarzyna.stanczak@studiok2.pl
kom. 668 499 085
tel. 67 356 89 22

Natalia Giłka
specjalista ds. obsługi klienta
natalia.gilka@studiok2.pl
kom. 698 928 927
tel. 67 356 89 23

l

DZIAŁ GRAFICZNY

Maria Kwiatkowska
kierownik działu graficznego
maria.kwiatkowska@studiok2.pl

Filip Kowalski
grafik
filip.kowalski@studiok2.pl
kom. 664 572 877
tel. 67 356 89 25

Dawid Kopczyński
grafik
dawid.kopczynski@studiok2.pl
kom. 668 499 117

Aleksander Siekierski
grafik
aleksander.siekierski@studiok2.pl

DZIAŁ PRODUKCJI

Anna Pokulniewicz
kierownik produkcji
anna.pokulniewicz@studiok2.pl
kom. 535 087 100

DZIAŁ E-COMMERCE

Anna Szmytkowska
anna.szmytkowska@studiok2.pl
kom. 666 668 384

Maksymilian Szmytkowski
maksymilian@studiok2.pl
kom. 668 307 711
tel. 67 356 89 26

Mikołaj Kalupa
mikolaj.kalupa@studiok2.pl
kom. 690 00 90 99

*

PODNOŚNIK KOSZOWY

sekretariat@studiok2.pl
tel. 668 499 107

asd

Formularz kontaktowy

14 + 4 =

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 17:00 

Formularz kontaktowy

11 + 6 =