DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

{

Oba rodzaje druku znajdą Państwo u nas, zarówno w drukarni stacjonarnej Studio K2, jak i internetowej K2 Print

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy jest jedną z najpopularniejszych form druku, ponieważ jest stosunkowo szybki do wykonania. Wydruki tworzymy na podstawie danych przesłanych bezpośrednio z komputera przez co możemy uzyskiwać dobrowolność projektów w tym samym czasie druku. Ważne jest jednak, aby dostarczone projekty były na nośniku cyfrowym, jeżeli takiego Państwo nie posiadają możemy zaproponować przygotowanie projektu przez nasz dział graficzny.

Wydruki cyfrowe są bardzo dobrej jakości, a szybkość realizacji bierze się z braku wykonywania projektów matryc pod poszczególne zlecenie. Metodą tą wydrukujemy między innymi ulotki (w podstawowych formatach), wizytówki czy plakaty do formatu A3. Wszystko to na różnych gramaturach papieru – od offsetowego 90g po 350g kredowy błysk lub mat. Druk cyfrowy pozwala nam również na druku na wielu papierach ozdobnych czy eko. W ofercie posiadamy zaskakujący papier z pszenicy, jabłek czy nawet z kiwi.

Druk offsetowy

Wydruki offsetowe są techniką wymagającą przygotowania matrycy drukarskiej. Wszystkie wydruki znajdować się muszą na jednym poziomie tworząc zjawisko wzajemnego odpychania. Matryce wykonane są z aluminium, obraz przekazywany jest na bęben i dalej przenoszony na podłoże. Druk ten wykonuje się dłużej niż cyfrowy jednak pozwala na uzyskanie tańszych od cyfrowych realizacji zamówień. Tak samo jak w przypadku druków cyfrowych możliwe jest drukowanie na wielu podłożach oraz znacznie możemy zwiększyć format wydruku. Druk offsetowy jest najlepszym rozwiązaniem dla wysokonakładowych druków wizytówek, ulotek, plakatów, książek czy papieru firmowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty druku i do kontaktu w celu kalkulacji dla wybranej pozycji

N

Wizytówki

N

Ulotki cięte

N

Ulotki składane

N

Plakaty

N

Bilety

N

Pocztówki

N

Papier firmowy

N

Druki samokopiujące

N

Notesy

N

Koperty

…i wiele więcej!

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 16:00 

Formularz kontaktowy

2 + 2 =