Co to jest strona internetowa?

Strona internetowa, czyli Twój wirtualny dokument do zaprezentowania Siebie i Swojej firmy.
Internet w dzisiejszych czasach stał się najsilniejszym medium do pracy z Klientem i Kontrahentem. Strona internetowa staje się zatem istotnym elementem do kreowania wizerunku firmy. Potencjalny Klient w szybki i łatwy sposób może znaleźć najbardziej interesujące go informacje, a zrobić to może za pomocą wszystkich urządzeń mobilnych, gdyż nowoczesne strony internetowe charakteryzują się responsywnością. Firmowa strona internetowa podnosi wiarygodność i prestiż strony. Nie zwlekaj i już
dziś zaprezentuj się z nami i zwiększ źródło potencjalnych Klientów.

W dzisiejszych czasach Internet to najsilniejsze medium

PO CO CI STRONA INTERNETOWA?

KOMUNIKACJA

Strona internetowa pozwala utrzymywać stały kontakt z obsługującymi już Klientami jak i również funkcjonuje po to, aby pozyskiwać nowych. Czytelna i łatwa komunikacja przez internet pozwoli na poszerzanie bazy Klientów, którzy o Twojej firmie dowiedzą się z profesjonalnej witryny. Zawarcie kontaktu, zakresu usług i zdjęć realizacji zbuduje Twój profesjonalny wizerunek.

REKLAMA

Internet stał się w dzisiejszych czasach najsilniejszym medium. Odbiorcy zanim dokonają wyboru produktów czy usług danej firmy sprawdzają dostępność danego przedsiębiorstwa w internecie. Strona wizytówkowa to podstawa dla każdej profesjonalnej firmy niezależnie od tego czy jest to firma jednoosobowa czy wielki zakład pracy. Strona www staje się zatem narzędziem reklamowym do przyciągnięcia Klienta, który wcześniej miał szansę zapoznać się z wizerunkiem firmy.

PREZENTACJA

Chwytliwa domena i prawidłowy interfejs to podstawa. Zaprezentowanie firmy w internecie ma być powiązane z planowaniem i nastawione na cel – pozyskiwanie nowych Klientów i Kontrahentów. Ważne jest, aby w prawidłowy sposób zaprezentować profil działalności, a my pomożemy zrobić to tak, aby odbiorca znalazł wszystkie dla niego ważne informacje.

NOWOCZESNE
TRENDY

CENNIK

WIZYTÓWKA

od1200/zł netto
  • do 3

PODSTAWOWY

od1800/zł netto
  • do 10

KOMPLEKSOWY

od2800/zł netto
  • do 15

EXTRA

od3800/zł netto
  • do 20

Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 KC lecz zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji w celu zawarcia umowy. Podano ceny netto (VAT 23%).

DOMENA
I SERWER

W obecnych czasach cyber-bezpieczeństwo to bardzo ważna kwestia i z dnia na dzień coraz ważniejsza. Dlatego by zapewnić Państwa stronom internetowym należytą ochronę współpracujemy z liderem w branży serwerów oraz wykonujemy regularne kopie zapasowe stron.

DO POJAWIENIA SIĘ STRONY W INTERNECIE POTRZEBNE SĄ DWA PODSTAWOWE SKŁADNIKI:

SERWER

Co to jest serwer?

Najprościej mówiąc, jest to przestrzeń dyskowa, na której znajdują się pliki strony internetowej.

Opłata za serwer

199

zł netto / rok

Wprowadzanie zmian na stronie

80 zł netto / godzina pracy

Każdy dodatkowy adres e-mail

1 adres – 50 zł netto
od 2-5 adresów- 40 zł netto/szt
6-10 adresów – 30 zł netto/szt

DOMENA

Co to jest domena?

Jest to Twój unikalny adres strony internetowej oraz poczty elektronicznej.

Rejestracja domeny

GRATIS

Opłata za domenę

.pl .com .eu .com.pl

99

zł netto / rok

domeny regionalne (np. .pila.pl)

99

zł netto / rok

Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 KC lecz zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji w celu zawarcia umowy. Podano ceny netto (VAT 23%).

WYBRANE
REALIZACJE

Skontaktuj się

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07

Odwiedź nas

Adres

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 16:00 

Formularz kontaktowy

2 + 14 =