Loading...
Powierzchnie 2018-06-07T09:47:40+00:00

BILLBOARDY

Reklama zewnętrzna odgrywa znacząca role w procesie informacji z Klientem jak i promocji Państwa przedsiębiorstwa. Dobra lokalizacja, czytelny projekt i druk najwyższej jakości to podstawa dobrej reklamy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą możliwości najmu powierzchni reklamowych typu billboard, citylight, powierzchnie wielkoformatowe (do 400 m²). Tablice billboardowe umieszczone są w najbardziej strategicznych punktach w mieście. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy nowe lokalizacje poza miastem usytuowane przy drogach krajowych.

POBIERZ OFERTĘ

WIATY PRZYSTANKOWE

Reklama na wiatach przystankowych jest skutecznym nośnikiem informacji. Przez całą dobę widoczna jest przez osoby poruszające się na terenie całego miasta. W czytelny sposób prezentowane są niezbędne informacje o firmie lub promocji. Reklama stale znajduje się w centrum uwagi i zainteresowania. Poprzez wybór lokalizacji precyzować możemy grupę docelową. Dostępne są trzy formaty, na których można umieścić reklamę na wiatach przystankowych: 120×180, 70×100, 120×120. Ponad 25 powierzchni w małym formacie oraz ponad 35 powierzchni w dużych formatach.

POBIERZ OFERTĘ

AUTOBUSY MZK

Reklama na autobusach nieustająco podróżuje po mieście. Nośnikiem tym docieramy do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jej ogromną zaletą jest zdecydowanie rozmiar powierzchni. Pilskie autobusy miejskie kursują po 23 liniach od wczesnego poranka, aż do późnego wieczora, co oznacza również ogromny zasięg reklamy.

POBIERZ OFERTĘ

TAKSÓWKI

Widoczną i skuteczną reklamą w mieście są również powierzchnie dostępne na taksówkach. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu reklama zauważana jest w każdych zakątkach miasta Piły oraz jego okolic, co skutecznie zwiększa jej zasięg przy stosunkowo niskich kosztach emisji.

POBIERZ OFERTĘ