Kontakt

b3lineicon|b3icon-map-location||Map Location

ADRES

ul. Wawelska 118
64-920 Piła

b3lineicon|b3icon-clock||Clock

GODZINY OTWARCIA

pon-pt. 08:00 – 17:00

b3lineicon|b3icon-comments||Comments

SEKRETARIAT

Marta Postek
sekretariat@studiok2.pl
tel. 67 356 89 20
kom. 668 49 91 07
b3lineicon|b3icon-signed-document||Signed Document

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Anna Merten
anna.merten@studiok2.pl
kom. 535 074 127

b3lineicon|b3icon-user-shield||User Shield

WŁAŚCICIEL

b3lineicon|b3icon-handshake||Handshake

DZIAŁ HANDLOWY

Katarzyna Stańczak – Szperkowska
specjalista ds. obsługi klienta
katarzyna.stanczak@studiok2.pl
kom. 668 499 085
tel. 67 356 89 22

Anna Szmytkowska
specjalista ds. obsługi klienta
anna.szmytkowska@studiok2.pl
kom. 698 928 927
tel. 67 356 89 23

Małgorzata Niemiec – Trąbska
specjalista ds. obsługi klienta
malgorzata.niemiec@studiok2.pl
kom. 533 323 535
tel. 67 356 89 21

b3lineicon|b3icon-palette||Palette

DZIAŁ GRAFICZNY

Maria Kwiatkowska
kierownik działu graficznego
maria.kwiatkowska@studiok2.pl
kom. 668 499 117

Filip Kowalski
grafik
filip.kowalski@studiok2.pl
kom. 664 572 877
tel. 67 356 89 25

Liwia Witkowiak
grafik
liwia.witkowiak@studiok2.pl
kom. 602 797 911

b3lineicon|b3icon-gear||Gear

DZIAŁ PRODUKCJI

Anna Pokulniewicz
kierownik produkcji
anna.pokulniewicz@studiok2.pl
kom. 535 087 100

b3lineicon|b3icon-computer-rocket||Computer Rocket

DZIAŁ E-COMMERCE

Maksymilian Szmytkowski
maksymilian@studiok2.pl
kom. 668 307 711
tel. 67 356 89 26

Mikołaj Kalupa
mikolaj.kalupa@studiok2.pl
kom. 690 00 90 99

asd

Formularz kontaktowy

5 + 12 =

Skontaktuj się

b3lineicon|b3icon-phone||Phone

Telefon

67 356 89 20
668 49 91 07
b3lineicon|b3icon-envelope||Envelope

Odwiedź nas

b3lineicon|b3icon-map-location||Map Location

Adres

ul. Wawelska 118 
64-920 Piła

b3lineicon|b3icon-clock||Clock

Godziny otwarcia

pon-pt
08:00 – 17:00 

Formularz kontaktowy

9 + 14 =